SKL TRANS
Η ατομική επιχείρηση Στάθης Κλωνής ξεκίνησε τις εργασίες της στην Αθήνα το 1992.
Μεταφέρουμε κάθε είδους αντικείμενα με ασφάλεια, συνέπεια και σε προκαθορισμένο χρόνο παράδοσης. Η πολυετής εμπειρία μας στο χώρο των μετακομίσεων μας βοηθά να σας εξυπηρετήσουμε άμεσα και οικονομικά δίνοντας τις κατάλληλες συμβουλές κατά τη διάρκεια της μετακόμισης.
Στόχος μας είναι η προστασία των αντικειμένων σας ή μεταφερόμενων ειδών, χρησιμοποιώντας τα κατάλληλα υλικά συσκευασίας (χαρτοκιβώτια, κούτες, αεροπλάστ κλπ). Επίσης αναλαμβάνουμε αποσυναρμολόγηση, συναρμολόγηση επίπλων, υαλικών, αποσύνδεση / σύνδεση ηλεκτρικών συσκευών, συσκευασία οικιακού εξοπλισμού, μοντάρισμα / ξεμοντάρισμα.